/کوسن سرخابی برای مبل های راحتی 

کوسن سرخابی برای مبل های راحتی 

کسل کننده بودن دیگر تمام شده است. رنگ می تواند پیچیده کننده باشد ولی بالش ها ساده و مقرون به صرفه هستند. پس الگوی برجسته یا طرح خود را تجربه کنید. در اینجا بالش صورتی پررنگ به اتاق تنوع رنگی می دهد. علیرغم تنوع رنگ ها و الگوها،سفید، سیاه، خاکستری، آبی روشن و سه نوع چوب مختلف، رنگ ها چشم را به سوی خود می کشند و سایر بافت های اتاق را بی اثر می سازند.

Image result for ‫کوسن یا بالش‬‎

بهترین بخش این بروز رسانی سریع چیست؟ اگر بخواهید آن را تغییر دهید، به سادگی عوض کردن کاور بالش خواهد بود.

 


اگر از دو نوع پرده مثلا شید و معمولی استفاده می کنید، می توانید برای هر دو یک نوع پارچه در نظر بگیرید، و بعد از همان پارچه کوسن بدوزید، یادتان باشد پارچه های راه راه و چهار خانه به هر شکلی که در خانه استفاده شوند فضایی مدرن و ساده و صمیمی را به شما تحویل می دهند. پس از استفاده از آن ها غافل نشوید.

یکی دیگر از روش های تغییر دکوراسیون این روش های ساده ست کردن پارچه های رو مبلی و پرده ها این است که پارچه های قسمت نشیمن مبل های تان عوض کند و از همان پارچه پرده برای آن استفاده کنید، لزومی ندارد خیلی سخت به خودتان بگیرید.

این کار هم نوعی تنوع است، منظورم داشتن مبلمان و صندلی هایی است که پشت و روی آن ها متفاوت است.
مبل های سفید هم با اشاره ای با پرده ها ست خواهند شد، فقط کافی است تاخرید کوسن هایی روی آن ها قرار دهید که دقیقا از الگوی پرده ها الهام گرفته اند، البته این الگوها می توانند در برابر طرح روی پرده های کمی درشت تر باشند تا بیشتر به چشم بیایند. همنشینی رنگ های تیره مثل قهوه ای روی مبل های سفید بسیار جذاب و گیراست.