/چرا باید شما را مکمل برای انرژی؟

چرا باید شما را مکمل برای انرژی؟

ین روزها، بیشتر از ما یک مقدار زیادی است در زندگی ما. اکثر مردم تمام وقت کار می کنند، اغلب در حالی که بالا بردن خانواده، رفتن به مدرسه، یا دائم مسئولیت های دیگر. در واقع، بسیاری از مردم در واقع کار مشاغل متعدد! همه این کار سخت دشوار است برای حفظ، به خصوص اگر شما احساس می کنید شما انرژی زیادی ندارد عنوان شما را به استفاده می شود.

انرژی، به وضوح، یک بخش حیاتی از زندگی ما است. بدون سطح انرژی مناسب، ما فاقد سوخت مورد نیاز برای رسیدگی به مسئولیت های ما و موفق باشد. ما نیاز به تغذیه مناسب، هیدراتاسیون و سلامت به منظور حفظ سطح انرژی خوب است. و به خصوص در زندگی مدرن پر مشغله مان را، گاهی اوقات ما نیاز به یک فشار مفید در جهت درست است.

بسیاری از چیزهایی است که مردم فقط در مورد هر روز به افزایش سطح انرژی خود را وجود دارد. قهوه واضح است که محرک محبوب ترین در خارج وجود دارد، و آن را یک بخش حیاتی از صبح ترین مردم است (و بعد از ظهر!) در حالی که چیزی اشتباه است با نوشیدن قهوه وجود دارد، آن یک عادت گران قیمت است – به خصوص اگر شما از طرفداران از نوشیدنی های استارباکس فانتزی هستید! خوشبختانه، در حال حاضر دیگری به فنجان گران از جو، از جمله برخی از مکمل های خوبی برای انرژی وجود دارد.

مکمل های غذایی که به انرژی کمک می کنند چیست؟

یک کلاس کامل از مکمل ها طراحی شده است که به شما کمک می کند به طور طبیعی سطح انرژی خود را افزایش دهید. مکمل های موثر برای تقویت انرژی باعث تقویت موقت می شوند، در حالی که یک کلاس دیگر از مکمل های بالا برای کمک به حفظ انرژی به طور طبیعی وجود دارد.

انواع مکمل های خوب تقویت انرژی، که ما در جزئیات در راهنمای زیر را مورد بحث وجود دارد. برخی، مثل کافئین، نام خانواده است. دیگران، مانند سرچماقی و سینافین کمتر شناخته شده است. هر مکمل از یک روش کمی متفاوت برای کمک به سطوح انرژی استفاده می کند.

چگونه می توان مکمل ها را با انرژی راهنمایی کرد؟

انواع مکمل های خوب برای افزایش انرژی وجود دارد، و هر عملکردهای کمی متفاوت است. ما جزئیات هر یک از محصولات را در راهنمای زیر خواهیم دید.

اساسا، این کلاس از مکمل دوپامین تقویت انرژی موثر کمک می کند تا به طور موقت افزایش سطح انرژی، در حالی که کمک به توانایی طبیعی بدن شما را برای تولید انرژی و تنظیم سطح انرژی است. همانطور که گفته شد، هر کار می کند در راه های مختلف. محرک ارائه پشت سر هم آنی انرژی، در حالی که کلاس های دیگر، از جمله ویتامین ها، مواد معدنی و مواد مخدر فرهنگ، عمدتا با هدف کمک به توانایی بدن شما را به ایجاد انرژی به طور طبیعی.

هستند به دلایل مختلف که کسی ممکن است بخواهید به در نظر گرفتن یک مکمل قوی برای انرژی وجود دارد. شاید شما پیری، و پیدا کردن شما انرژی زیادی ندارد به شما به عنوان زمانی که شما جوان تر بودند. شاید شما شروع یک کار جدید (و یا شغل دوم)، و نیاز به یک افزایش مفید است. در زیر، برخی از دلایل اصلی که چرا کسی ممکن است یک مکمل خوب برای افزایش انرژی در نظر بگیرند.

سطح انرژی به طور طبیعی با افزایش سن کاهش – همانطور که ما مسن تر، ما سطح انرژی طبیعی کاهش. این مایه تاسف است، و دشوار است برای جلوگیری است. این اثر را می توان کاهش داد توسط خواب کافی، ورزشو غیره حفظ مصرف مواد مغذی مناسب نیز در سالخوردگی بسیار مهم است.

موفقیت درایوهای انرژی – آیا آن را در مدرسه، در محل کار، و یا در خانه، انرژی کلید موفقیت در زندگی است. بدون آن، شما به سادگی انجام نمی به اندازه کافی به جلو در زندگی است. اگر شما همیشه تعجب که چگونه برخی از مردم به نظر می رسد رسیدن به خیلی، آن را احتمالا چون آنها درایو، تمرکز و انرژی به فشار که مایل اضافی، که کار اضافی، برای رسیدن به اهداف خود سریعتر است.

بهره وری می تواند استرس را کاهش دهد – انرژی به بهره وری گره خورده است، و برای بسیاری که تولید کننده می تواند به کاهش سطح استرس کمک کند.

دستاورد می تواند شادی بهبود – انجام وظایف دشوار است، گرفتن پیش، و پیدا کردن موفقیت در زندگی، همه می توانند عمیق اثرات مثبت بر شادی روان خود را و سلامت و، همانطور که شما احتمالا می دانید، رسیدن به اهداف خود نیاز به تمرکز و انرژی زیادی دارد.

کمبودهای تغذیه ای در انرژی تضعیف مشترک هستند – هستند برخی از ویتامین ها و مواد معدنی است که برای تنظیم طبیعی بدن را از سطح انرژی بسیار مهم وجود دارد. هنگامی که ما در این مواد مغذی کمبود می شوند، سطح انرژی ما اغلب اسلامپ. آهن، پتاسیم، منیزیم و ویتامین B12 همه نمونه هایی از این نوع از مواد مغذی هستند و کمبود در این شایع تر از شما ممکن است فکر می کنم. فقر آهن تحت تاثیر قرار در اطراف 10 درصد از جمعیت (با زنان معمولا بیشتر دچار کمبود)، در حالی که تا 80٪ از آمریکایی ها دچار کمبود منیزیم هستند. ویتامین کمبود B12 کمتر شایع استاما می تواند روی سطوح انرژی تاثیر بگذارد.

كافئين

کافئین چیست؟

کافئین است، به سادگی قرار داده است، محرک محبوب ترین در این سیاره. در اینجا در ایالات متحده آمریکا، 54٪ از آمریکایی ها با استفاده از کافئین هر روز! معمولا، این عادت به شکل یک فنجان صبح قهوه، اما در واقع، بسیاری از راه هایی به مصرف کافئین وجود دارد. محبوب محرک وزوز آور به نوشابه اضافه شده، و همچنین به شکل قرص در دسترس است. به منظور این راهنما، ما می شود تمرکز بر محصولات قرص / قرص کافئین، آنها به عنوان راحت ترین و مقرون به صرفه می باشد.

چگونه کافئین می تواند با انرژی کمک کند

کافئین محرک است، بنابراین می تواند به طور مستقیم به انرژی کمک کند. کافئین اساسا دارای دو اثر اصلی است. اولین توانایی آن بلوک کردن آدنوزین است که از خستگی شما جلوگیری می کند. اما اثر قابل توجهی افزایش انرژی فوری است.

چگونه به کافئین

بدیهی است، شما به سادگی می توانید نوشیدن یک فنجان قهوه – اما شما احتمالا در حال حاضر انجام آن! با این حال، ارزان ترین، ساده ترین و راحت ترین راه، استفاده از قرص های کافئین دار. در واقع، این قرص کوچک شما یک دوز کافئین راست، که شما می توانید در هر زمان در یک ماده از ثانیه پاپ است. به طور کلی، قرص کافئین، حاوی حدود 200mg کافئین است که معادل حدود اونس 16 قهوه سیاه و سفید. شما همچنین می توانید نصف دوز را، اگر این مقدار بیش از حد برای شما است.

کافئین باید در شب و یا اواخر بعد از ظهر گرفته شده است، به عنوان آن می تواند مشکل خواب شود. شما همچنین باید مقدار زیادی آب در هنگام استفاده از کافئین می نوشند. بهتر است به را در معده خالی نیست، اما شما لزوما نیاز به آن را درست در زمان غذا.

اثرات کافئین جانبی

کافئین کند که برخی از عوارض جانبی، قابل توجه که اکثر آنها مشکل در خواب است. این عمدتا به کسانی که استفاده از کافئین در بعد از ظهر / شب اعمال می شود، به عنوان آن را می توانید در حالی که کاملا برای اثر به پوشیدن خاموش. بهتر است برای جلوگیری از گرفتن هر نوع کافئین بعد از 2pm یا بیشتر.

عوارض جانبی دیگر شامل وحشت / اضطراب، کم آبی بدن و ناراحتی معده. مطمئن باشید که به نوشیدن مقدار زیادی آب در حالی که با استفاده از کافئین!