Menu

وعده 40روزه‌ای که 90روزه هم محقق نشد/ دانشگاه علوم پزشکی مازندران پاسخگو باشد – عکس پروفایل دخترونه فانتزی | picofun.ir

عکس پیکوفان

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، ایجاد یونیت دندانپزشکی برای بیماران HIV مثبت به صورت ویژه در دستور کار پیگیری خبرنگار فارس پس از سه مصاحبه متعدد با بیماران مبتلا قرار گرفته است.

بیماران مبتلا از عدم پذیرش برای درمان در مراکز عادی دندانپزشکی گلایه داشتند و از اینکه مورد بی‌مهری در مراکز درمانی قرار می‌گرفتند و نبود مرکز درمانی ویژه مود انتقاد بیماران بوده است.

بحث ایجاد یونیت برای بیماران HIV مثبت در نشست خبری سیدعباس موسوی رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران و حتی معاون بهداشت و درمان این دانشگاه و گاهی به صورت غیررسمی در دیدار با معاون درمان مطرح می‌شده که قول پیگیری در این ارتباط نیز داده شده است.

نتایج پیگیری خبرنگار فارس از معاون بهداشتی و درمانی دانشگاه علوم پزشکی مازندران به اینجا ختم شد که قول ایجاد یونیت دندانپزشکی طی مدت 40 روز در بیمارستان رازی قائم‌شهر در جمع خبرنگاران داده شد. برای جزئیات بیشتر( اینجا بخوانید)

محسن اعرابی معاون بهداشت و درمان سابق دانشگاه علوم پزشکی مازندران که این روزها تودیع شده و جایش را به حسین رنجبران داده قول داده بود که پس از 40 روز تکلیف یونیت را مشخص کند.

سفر خارج از کشور اعرابی بهانه‌ای شد تا این قول عملیاتی نشود و پس از سفر قول داده شد که این امر انجام شود. برای جزئیات بیشتر (اینجا بخوانید)

از زمان وعده ایجاد یونیت دندانپزشکی توسط معاون سابق تاکنون بیش از سه ماه گذشته و اعرابی از دانشگاه علوم پزشکی مازندران با عنوان مسؤول تودیع شده است.

مسؤولان دانشگاه علوم پزشکی در پیگیری خبرنگار فارس و پس از انتشار گزارش وعده به زمین مانده مطالبی را با عنوان جوابیه آماده کردند که به دلیل غیررسمی بودن جوابیه و ارسال از طریق فضای مجازی قابل انتشار از سوی رسانه تشخیص داده نشده است.

به گزارش فارس، تا زمانی که بیماران HIV مثبت نتوانند خدمات لازم دریافت کنند، قول ایجاد یونیت وعده به سرانجام نرسیده است؛ انتظار می‌رود متولیان درمان با درک شرایط بیماران نسبت به وعده خویش جامعه عمل بپوشانند.

به گزارش فارس، درباره سمت جدید محسن اعرابی صحبتی به میان نیامده است اما رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران در مراسم معارفه اعلام کرده است که حضور ایشان در محل خدمت جدید فرصت خوبی در حوزه ارتباطات بین‌المللی برای دانشگاه علوم پزشکی مازندران فراهم می‌کند.

انتهای پیام/86004/غ

مرجع عکس های زیبا و پروفایل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *