Menu

علیرضا بیرانوند: آسیا برای پرسپولیس تمام شد اما می‌توانیم هواداران را با قهرمانی در جام حذفی و لیگ خوشحال کنیم – عکس پروفایل خاص دخترونه picofun.ir

عکس پیکوفان

طرفداری– در چارچوب رقابت های لیگ قهرمانان آسیا دو تیم پرسپولیس و پاختاکور به مصاف هم رفتند که این بازی با پیروزی 1 بر 0 پاختاکور به پایان رسید.

به گزارش فارس، علیرضا بیرانوند پس از شکست یک بر صفر مقابل پاختاکور ازبکستان اظهار داشت:

شرمنده هواداران و مردم ایران شدیم. بازی خوبی انجام دادیم متأسفانه ۴-۵ دقیقه مانده بود به پایان بازی گل خوردیم. مساوی هم در این دیدار می‌توانست برای صعود به دور بعد به ما کمک کند موقعیت های خوبی داشتیم که گل نشد روی غافلگیری گل خوردیم.

وی افزود:

موقعیت‌های گلزنی داشتیم که از دست رفت پاختاکور هم تیم خوبی است. آسیا برای ما تمام شد اما می‌توانیم هواداران رابا قهرمانی در جام حذفی و لیگ خوشحال کنیم.

بیرانوند در پاسخ به سؤال خبرنگار فارس مبنی براینکه امروز پرسپولیس مالکیت توپ را به حریف داده بود، اظهار داشت:

ما در همه بازی‌ها برای برد می‌آییم. تیمی که فینالیست فصل گذشته است در همه بازی‌ها برای برد وارد زمین می‌شود. هم در خارج از خانه و هم در داخل خانه برای برد بازی می‌کنیم این حرفی است که برانکو به ما می‌زند حتی اگر قبل از این بازی صعود کرده بودیم برای برد به میدان می‌آمدیم و با قدرت کار می‌کردیم تمرکزی که ما برای برد داشتیم باعث شد عقب زمین را از دست بدهیم و یک گل خیلی بد خوردیم.

وی در مورد اشتباه داوری که در آسیا ۷ امتیاز از پرسپولیس گرفته است،گفت: 

برانکو گفت که این اشتباهات داوری از قصد نیست در بازی رفت هم با اشتباه داوری گل آفساید خوردیم در بازی  با السد هم گل آفساید خوردیم در این بازی دو پنالتی برای ما نگرفتند. دو پنالتی روی سیدجلال و ترابی انجام شد که کارشناسان داوری آن را بیان کردند. حیف شد بازی خوبی انجام دادیم با یک مساوی هم می‌توانستیم به مصاف السد برویم. چون اگر پاختاکور در بازی آخر با الاهلی مساوی می‌کرد ما هم با یک مساوی مقابل السد صعود می‌کردیم. آسیا را از دست دادیم. برای لیگ برتر و جام حذفی ما بازی می‌کنیم. امیدوارم روز شنبه بتوانیم اولین قهرمانی را در سال ۹۸ به دست بیاوریم.

دروازه‌بان پرسپولیس در پاسخبه سؤال خبرنگار فارس مبنی براینکه با پایان آسیا تمام توان‌تان را برای لیگ می‌گذارید تا سه جام لیگ، جام حذفی و سوپرجام را کسب کنید، گفت:

ما نمی‌خواهیم مقابل هواداران‌مان مقابل السد بازنده باشیم. تیم ما چه ببرد و چه صعود کند یا نکند برای برد به میدان می‌رویم بازی با السد برای برد به میدان می‌رویم و با انگیزه بسیار بالا. تمام تمرکزمان را در لیگ و جام حذفی می‌گذاریم تا فصل بعد در آسیا با قدرت شرکت کنیم.

مرجع عکس های زیبا و پروفایل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *