/سبک های نوین طراحی داخلی ساختمان

سبک های نوین طراحی داخلی ساختمان

طی سال های گذشته و با پیشرفت تکنولوژِی، سبک های نوین طراحی داخلی ساختمان ظهور کرده اند. تجهیزات آشپزخانه هم به عنوان جزء مهمی از دکوراسیون داخلی، شاهد تغییر در سبک و سیاق طراحی بوده اند. تجهیزاتی که گاهی روزانه ارتقاءمی یابند، به امکانات و ویژگی های آن ها افزوده می شود و همچنین در انواع طرح ها و فرم ها روانه بازار می شوند.

هود آشپزخانه بیمکث مورب مدل B 2049 U سفید مشکی

در این بخش به معرفی و مقایسه هود به عنوان یکی از اجزاء مهم دکوراسیون و تجهیزات آشپزخانه پرداخته ایم و کوشیده ایم تا شما را در یک انتخاب درست و آسان همراهی کنیم.

انتخاب و خرید هود از آن جهت مهم است که باید به کارکردهای اصلی و محل استفاده از آن دقت کنیم. کارکرد اصلی هود در معماری داخلی، جذب بوی نامطبوع از آشپزخانه است اما باید توجه کنیم که مدل هودی که انتخاب می کنیم با دکوراسیون آشپزخانه تناسب داشته باشد. بنابراین یک هود علاوه بر امکانات فنی بالا و قدرت مکش قوی، باید دارای ظاهری شکیل و زیبا باشد تا جلوه آشپزخانه را متمایز کند.

هود آشپزخانه بیمكث شومینه ای مدل B2012U مشکی

آن چه در این مجموعه گردآوری شده و به طور مرتب به روزرسانی می شود، مدل های متنوعی از هودهای شومینه ای، توربولاین، زیرکابینتی، جزیره، مخفی و کشویی هستند. با ورود به هر کدام از این دسته بندی ها با گروهی از هودها مواجه می شوید که توسط برترین و مشهورترین شرکت های ایرانی و خارجی تولیدکننده شده اند. برندهای لامیرا، زیگما، میکس، الیکا، لتو، فرامکو و الیچی ساخت کشور ایتالیا و ترکیه هستند و برندهای بیمکث، استیل البرز، مس، کن و اخوان و داتیس هم در برترین شرکت های کشور عزیزمان ایران تولید شده اند. با گشودن صفحه هر مدل می توانید اطلاعات فنی و کاملی از آن کسب کنید، کالاهای مشابه را مقایسه کنید، کالاهای مرتبط را ببینید، نظرات سایر کاربران را بخوانید و تجربیات خود درباره استفاده از هر محصول را با دیگران به اشتراک بگذارید.