Menu

زوانمیر بوبان: تا زمانی که در دربی میلان بازی نکنید، نمی‌توانید آن را درک کنید؛ پیروزی 0-6 ما مقابل اینتر در سال 2001 دیوانه‌کننده بود – عکس پروفایل خاص دخترونه picofun.ir

عکس پیکوفان

طرفداری – شنبه هفته آینده اولین دربی شهر میلان در این فصل در سن سیرو برگزار می شود. اینتر در حال حاضر با 9 امتیاز از 3 بازی، صدرنشین سری آ است و میلان از 3 بازی قبلی، 6 امتیاز دارد و می تواند با پیروزی در این بازی هم امتیاز رقیب دیرینه خود شود. زوانمیر بوبان، مدیر میلان در گفتگو با میلان تی وی در مورد این بازی گفت:

وقتی فوتبال را توضیح می دهید، اغلب گفته می شود بعضی از لحظات غیرقابل توصیف هستند و دربی میلان از آن لحظات است. اگر تاکنون در آن بازی نکرده باشید، واقعا نمی توانید آن را درک کنید و حتی اگر در آن بازی کرده باشید، نمی توانید قدرت، اشتیاق و فشاری که این بازی دارد را توصیف کنید. اگر شجاع و باشخصیت باشید، به محض لمس توپ برای اولین بار، همه این مسائل از بین می رود.

برای سایر بازی ها شما باید به دنبال یک انگیزه اضافه باشید اما در این یکی، کاملا برعکس است. باید سعی کنید آرام باشید زیرا در غیر این صورت، این خطر وجود دارد که تحت تاثیر احساسات قرار بگیرید. این دربی تک است. 

در ماه می سال 2001 میلان موفق شد با نتیجه 6-0 اینتر را شکست دهد و بوبان بخشی از آن تیم بود. وی در این مورد گفت:

آن بازی 6-0 دیوانه کننده بود. ما یک پیروزی 5-0 در کوپا ایتالیا هم مقابل اینتر داشتیم اما با آن 6-0 یکی نبود. ما همچنین شکست هایی داشتیم اما پیروزی در این بازی احساس فوق العاده ای برای شما دارد. همیشه دوست دارید آن پیروزی ها را به یاد بیاورید. حالا به عنوان مدیر احساسات متفاوتی دارم. میلان شهری است که دربی را به نحوی دیوانه وار تجربه می کند. همه برای این دربی زندگی می کنند. حتی آنهایی که به فوتبال علاقه ندارند، مانند فوتبال دوستان با دربی برخورد می کنند. 

به عنوان مدیر، تجربه این بازی با بازی کردن، متفاوت است و من خالصانه سعی می کنم آرام بمانم و مسائل منطقی فوتبال را ببینم تا بتوانیم در کنار هم پیشرفت کنیم.

مرجع عکس های زیبا و پروفایل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *