/رعایت ظرافت زنانه در انتخاب گردن بند

رعایت ظرافت زنانه در انتخاب گردن بند

زنان در سبک پوشش خود ملزم به رعایت ظرافت‌هایی هستند تا ظاهر آنها زیباتر و هوشمندانه‌تر از آن چیزی که هست به نظر برسد. بویژه اگر قرار باشد این ترفند را با به‌کارگیری جواهرات و لباس‌های مجلسی در یک مهمانی مهم به کار بگیرید و دیگران را تحت تاثیر حسن سلیقه خود قرار دهید.

Image result for ‫گردنبند الف دال‬‎

به همین منظور زیورآلات شما باید با در نظر گرفتن لباس‌تان انتخاب شوند تا ضمن مطابقت با شکل یقه لباس، جلوه‌ای زیباتر به ظاهر شما ببخشد. پس بخوانید که با هر فرم یقه چه گردنبندی مناسب‌تر است.

یقه گرد: این نوع یقه که در طراحی بسیاری از لباسهای مهمانی و شومیزها به کار میرود را حتما با انتخاب گردنبندهایی که زنجیر آنها کمی پایین تر از گردن قرار میگیرد هماهنگ کنید.اما زنجیر آن هر چه سادهتر و در عوض آویز این گردنبند هر چه تو در تو و شلوغتر باشد زیبایی یقه لباستان را چشمگیرتر خواهد کرد.

یقه بسته: لباسهایی که بالا تنه آنها ساده و یقههایی بسته دارند را باید با گردنبندهای ظریف و بلند هماهنگ کنید که تا روی لباستان بیفتد و فاصله مناسبی تا یقهتان داشته باشد. توجه کنید که سلیقه شما در انتخاب زنجیرهای بلند به هر چه زیباتر شدن ظاهر لباستان کمک خواهد کرد. از طرفی گردنبندهایی با زنجیرهای کلفت و مدالهای بزرگ دارند هیچ وقت انتخاب خوبی نخواهد بود.

یقه هفت: این مدل یقه مناسب ترین طرح برای استفاده از گردنبندهایی با آویز الفبا بلند است. بویژه اگر با سنگهای ظریف و زیبا طراحی شده باشد و یقه شلوغ یا ساده لباستان را پوشش دهد. البته اگر نوارهای کنار یقه شما سنگی یا گلدوزی شده، بهتر است گردنبندهای ساده تری را برای همراهی با یقه لباس خود انتخاب کنید.

یقه شلوغ: این نوع لباس با این سبک یقه تنها موردی است که استفاده از گردنبند با آن ممنوع است. چون در این مواقع هر گردنبندی در شلوغی یقه شما گم خواهد شد. پس بهتر است نبود گردنبند را با یک گوشواره زیبا پر کنید.

یقه قایقی: در تزئین این نوع یقه لباسها هیچ وقت سراغ گردنبندهای آویزدار بلند و شلوغ نروید. در عوض زنجیرهای کار شده به شکل گل و سنگ که به صورت بیضی روی گردن قرار میگیرند پوشش خوبی به یقه باز لباستان داده و آن را چشمنوازتر میکند.