Menu

خوزه رودریگز: به عنوان هوادار رئال مادرید دوست دارم مورینیو به رئال مادرید برگردد؛ همیشه در مورد رئال مادرید تردیدهایی وجود داشت اما در نهایت آن ها قهرمان شدند – دکوراسیون عکس | picofun.ir

عکس پیکوفان

طرفداری- خوزه رودریگز بازیکن سابق و محصول آکادمی رئال مادرید، در خصوص شایعات برگشت ژوزه مورینیو به رئال مادرید صحبت کرد.

به نقل از مارکا، خوزه رودریگز در حالی که فقط 17 سال و 354 روز سن داشت، اولین بازی خود در لیگ قهرمانان اروپا را برای رئال مادرید تحت هدایت ژوزه مورینیو انجام داد. این بازیکن که در حال حاضر در تیم فورتنا سیتارد در لیگ هلند بازی می کند، در مورد تقابل کهکشانی ها و آژآکس گفت:

من آژاکس را خوب می شناسم؛ به همین دلیل بعد از عملکرد فوق العاده آن ها در بازی رفت مقابل رئال مادرید هیجان زده نشدم. وقتی مقابل آن ها بازی کردم متوجه پتانسیل بالای آن ها شدم. آژاکس تیم خوب و هجومی است و تمرکزشان روی لیگ قهرمانان اروپا است. برای قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا همیشه نیاز به انگیزه است و در مورد رئال مادرید هم تردیدهایی وجود داشت اما در نهایت آن ها قهرمان شدند. 

او در خصوص ژوزه مورینیو گفت:

شایعاتی در خصوص مورینیو شنیده ام و در شبکه های اجتماعی دیدم اما هنوز باید به سانتیاگو سولاری احترام بگذاریم. من دوران حضورم در رئال مادرید را به او مدیون هستم و به عنوان هوادار رئال مادرید دوست دارم او به رئال مادرید برگردد. 

مرجع عکس های زیبا و پروفایل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *