Menu

بالوتلی: از توهین‌ها خسته شدم و شاید به دعوت تیم ملی ایتالیا پاسخ منفی بدهم – عکس غمگین جدایی

عکس پیکوفان

طرفداری- ماریو بالوتلی از توهین ها و رفتارهای نژادپرستانه خسته شده است؛ بالوتلی انتظار دارد به او احترام بیشتری گذاشته شود و به همین دلیل شاید در آینده به مانچینی برای بازی در آتزوری پاسخ منفی بدهد.

بالوتلی در اینستاگرام خود نوشت:

به این موضوع فکر کرده اید و شاید اصلا اتفاق نیفتد اما ممکن است روزی این شما (مردم ایتالیا) باشید که به من نیاز داشته باشید و آنگاه شاید این من باشم که به راهی که طی سه سال اخیر طی کرده ام، پایبند بمانم. شنیدن همه این توهین ها و ناسزاها ممکن است از نظر روحی مرا خسته کرده باشد و آنگاه (به دعوت تیم ملی) پاسخ منفی بدهم.

من ربات نیستم، مثل یک بیماری واگیردار نیستم و البته که آدم احمقی هم نیستم. همه این توهین ها را می شنوم و می بینم اما گاهی اوقات به خاطر جلوگیری از ایجاد تنش از پاسخ دادن به آنها خودداری می کنم؛ بنابراین اگر پاسخی نمی دهم، آدم ترسویی نیستم. فقط می خواهم همان اندازه که من برای تیم ملی ایتالیا احترام قائل هستم، شما هم به من احترام بگذارید؛ آنگاه همه چیز خوب به نظر می رسد. فقط انتظار دارم به من احترام بگذارید و به همه تضمین می دهم کاری نخواهم کرد که نشان دهنده بی احترامی من به شما باشد.

مرجع عکس های زیبا و پروفایل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *