Menu

اونای امری: کار صعود آرسنال و ناپولی هنوز 50-50 است؛ باید در بازی برگشت هم برای پیروزی اما با احترام به حریف به میدان برویم – دکوراسیون عکس | picofun.ir

عکس پیکوفان

طرفداری – دو تیم آرسنال و ناپولی از دور رفت مرحله یک چهارم نهایی لیگ اروپا به مصاف هم رفتند و این دیدار در لندن با پیروزی 2-0 توپچی ها به پایان رسید. اونای امری پس از بازی در کنفرانس خبری گفت:

من 60 درصد خوشحالم. می دانیم نتیجه خوب در بازی رفت خیلی مهم بود و احساس خوبی برای هوادارانمان به همراه دارد. ما موقعیت های زیادی به ناپولی ندادیم. در نیمه دوم شرایط تغییر کرد زیرا آنها بیشتر فشار آوردند و مالکیت بیشتری داشتند. 

ناپولی در این فصل تاکنون در لیگ قهرمانان و لیگ اروپا، خارج از خانه پیروز نشده اما عملکرد آنها در سن پائولو کاملا متفاوت است:

می دانیم بازی در انجا خیلی سخت خواهد بود. در خانه معمولا عملکرد قدرتمندی وجود دارد. آنها از تمام پتانسیل تهاجمی خود مقابل ما استفاده خواهند کرد. اعتماد به نفس برای ما خیلی مهم است. این احساس خیلی مهم است. اولین هدف ما، نتیجه خوب در این بازی بود. باید در بازی برگشت هم احترام زیادی برای حریف قائل باشیم. ایده ما تغییری نمی کند. می خواهیم در تمام بازی ها پیروز شویم. این نتیجه یک تفاوت کوچک برای ما در نظر می گیرد. هدف ما این است که در بازی برگشت هم همینطور باشیم و به فکر پیروزی در بازی باشیم. برای این کار آماده می شویم اما برای آنها احترام قائلیم.

به طور تاریخی و آماری، ناپولی حالا تنها 17 درصد شانس صعود دارد اما امری با آن موافق نیست:

هنوز کار صعود دو تیم 50-50 است. این نتیجه خوبی بود که برای ما مزایایی به همراه دارد اما باید در بازی برگشت هم همینطور ادامه دهیم. هر بازی، دشوار است. اینجا پیروز شدیم چون با هواداران، احساس قدرت می کنیم و هر بازیکن، تمام توانش را می گذارد. در بازی خارج از خانه، ما ابتدا مقابل یک تیم می جنگیم و آنها مقابل ما همین احساس حضور در خانه را دارند. باید رقابتی باشیم و از نظر ذهنی قوی کار کنیم.

مرجع عکس های زیبا و پروفایل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *