Menu

از ظرفیت حج برای جریان سازی در جهان استفاده کنید – عکس غمگین جدایی

عکس پیکوفان

به گزارش خبرگزاری فارس از مشکین دشت، چهارمین یادواره شهدای منا استان البرز با عنوان لله های سپید برگزار شد.

در این مراسم که با حضور پرشور مردم و جمعی از خانواده های شهدای منا برگزار شد حجت الاسلام والمسلمین میرعلی اکبری، از راویان برجسته دفاع مقدس در کشور گفت:گفت: سفر به مکه و انجام مناسک حج نباید بدون توجه به مسائل سیاسی صورت گیرد و هدف حج تنها زیارت و سیاحت نیست.

وی ادامه داد: در دوران دفاع مقدس این جوانان بودند که خوش درخشیدند و امروز هم در دفاع از ارزش ها این جوانان هستند که در وسط میدان قرار دارند و باید این الگو را در جای جای مدیریت کشور لحاظ کنیم.

میرعلی اکبری با بیان اینکه اگر در راه اسلام و انقلاب جانفشانی نمی کردیم و شهید نمی‌دادیم مشخص نبود امروز چیزی از اسلام و مسلمانی باقی بماند، اضافه کرد: جوانانی که دوران دفاع مقدس را ندیده اند بدانند که جنگی که دشمن امروز برای ما طراحی کرده یک جنگ عقیدتی و اعتقادی است و باید در این جنگ بسیار هوشار بود.

وی با اشاره به شهادت حجاج حادثه منا، یادآور شد:حج باید بزرگترین قدرت جهان اسلام باشد اما آل سعود و هم پیمانانش از این ظرفیت بزرگ برای جریان سازی در جهان استفاده نمی کنند و سعی دارند حج را در حد یک عبادت معنوی بدون توجه به اهداف سیاسی و اجتماعی آن تعریف کنند. اگر از ظرفیت حج برای جریان سازی در جهان استفاده کنید خواهید دید چه تاثیری می تواند در پیشبرد اهداف و منافع جهان اسلام داشته باشد.

این استاد حوزه و دانشگاه در پایان تاکید کرد: یاد و خاطره آنان که در حج خانه خدا مظلومانه به شهادت رسیدند فراموش نخواهد شد و آل سعود تقاص خون این انسان های پاک و بی گناه را خواهد داد.

انتهای پیام/پ2/ب/1

مرجع عکس های زیبا و پروفایل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *