Menu

اجرای طرح سیستم نوبت‌دهی نظام ارجاع در ۹ بیمارستان خراسان‌شمالی – عکس غمگین جدایی

عکس پیکوفان

به گزارش خبرگزاری فارس از بجنورد به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی، مهندس حیدرپور اظهار کرد: با اجرای این طرح از اوایل خردادماه در استان، در سیستم نوبت‌دهی بیماران سهولت ایجادشده است.

وی ادامه داد: با دریافت نوبت از طریق سیستم نوبت‌دهی نظام ارجاع، بیماران با اولویت به کلینیک مراجعه کرده و با حضور به‌موقع در مطب دکتر ویزیت می‌شوند.

وی با اشاره به اینکه در این سیستم، ظرفیت پذیرش بیماران ارجاعی به‌صورت جداگانه پیش‌بینی‌شده است، خاطرنشان کرد: در این نوبت‌دهی کد ارجاع موجود و کار به روش الکترونیکی انجام می‌شود.

مدیر فناوری دانشگاه افزود: در فرآیند نوبت‌دهی نظام ارجاع برای بیمارانی که سواد ندارند، توسط پرسنل مرکز بهداشت نوبت گرفته‌شده و زمان مراجعه به پزشک به بیمار اعلام می‌شود.

مهندس حیدرپور افزود: در این سیستم صف انتظار بیماران ارجاعی بسیار کم و پذیرش وی نسبت به سایر بیماران اولویت دارد.

وی یادآور شد: از خردادماه جاری، نتیجه ارجاع نخستین بیمار از سطح یک (بهداشت) به سطح دو (درمان) به‌صورت الکترونیک، بین سامانه‌های این دو سطح با موفقیت انجام شد.

به گفته مدیر فناوری دانشگاه از اوایل خردادماه تاکنون، تعداد ۱۵۵۸ پرونده از سطح یک به سطح دو ارجاع داده‌شده که تعداد بازخوردهای ثبت‌شده ۱۳۸ مورد بوده است.

انتهای پیام/

مرجع عکس های زیبا و پروفایل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *